24 Aralık 2012 Pazartesi

Kapı Çelenkleri

   Renç cümbüşü bu olsa gerek, baktıkça içim açıldı vallahi..


Bunlara bayıldım doğrusu. Şu renkli keçe toplara Şık Düğme'de rastlamıştım . 
 


 


Şimdilerde yerlerde bir çok kozalak görüyorum. Çam yaprakları hala yemyeşil, eee tarçın çubuğu bulmakta hiç zor değil o halde ne duruyoruzkiii  Yapalım hemeeeennn..Klasik yılbaşı kokinası...  Zeynepin evi  Sevgili Zeynep, kokinayla ilgili bloğuna ilginç bir yazı da yazmış ..Hemen ben de alacağım kararlıyım bu yıl..Ayrıca Marta Stewart ın sitesinde de çok güzel çelenk yapımı var, bakmak isterseniz  burada4 yorum:

 1. Çok güzeller. Nasıl da huzurlu görüntüleri var:))
  Ama yapımlarını becerikli olanlara bırakmak gerek. Benim için çok zor görünüyor:))
  Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. heyffi canım ya boşver herkes her konuda yetenekli olamaz ya bak sen de na kadar güzel yazılar yazıyorsun var mı bizde bu yetenek yokk..bend yapamayınca burada yayınlamak az biraz beni rahatlatıyor geçen gün görüncemin çıkarmamı rica ettiği bir motifi örüp ortaya getirdim ama evdekiler duymasın iki gün ameliyatlı elim ağrıdı.. sevgiler.

   Sil
 2. Ayyy hepsi de birbirinden güzellerrrr harikaaaa:)
  İst.yeni geldim. Kızımın isteği üzerine,hazır biraraya toplanmışken kızımın evini süsleyip,akşam vejetayan ve diyet mönüsüyle yeni yıl yemeğimizi yedik.Ertesi gün de evimize döndük:)
  Gurbetlik böyle erken kutlamalar da yaptırıyor:)
  Bu arada keçe toplara ben de bayıldım.
  İst. aldım,tülbente kombinleyip fular yapmak için:)
  Kızıma gelinime vee kendime:)Ama parası da içime oturdu:(
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Seval'ciğim evet biraz fiyatları tuzlu geldi bana da hatta ben onlardan yanyana dizip yuvarlak halı yapmayı düşünmüştüm ama baktım olcaka gibi değil.. neyse canın sağolsun..uğraman beni çoook mutlu etti her zaman beklerim.. sevgiyle kal.

  YanıtlaSil